دانش اموزان برتر

وبلاگ مرجع دانش آموزان استان سیستان و بلوچستان

دانش اموزان برتر

وبلاگ مرجع دانش آموزان استان سیستان و بلوچستان

دانش اموزان برتر

پیام مدیر وبلاگ :

"بازدید کننده گرامی به این وبلاگ خوش آمدید"

آنچه در این وبلاگ مشاهده می کنید گزیده ای از بهترین مطالب وبلاگ های دانش آموزان و معلمان برتر استان سیستان و بلوچستان امید است شما دانش آموز عزیز با قلم خود مارا در هرچه بهتر شدن این وبلاگ یاری رسانید

عزیزانی که تمایل دارند تا مطالبشان در این وبلاگ منتشر شود کافیست لینک مطلب خود را به قسمت نظرات این وبلاگ ارسال نمایند. تا در صورت مفید بودن مطالبشان آنها را در سایت های کشوری بخصوص سایت حرف تو ( جایی برای نخبگان وبلاگ نویس ) و نیز وبلاگ همه با هم ( مرجع مرکزی استان سیستان و بلوچستان ) منتشر یابد

۳ مطلب در فروردين ۱۳۹۵ ثبت شده است

وزیر آموزش و پرورش به منظور دیدار با خانواده معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی و دیدار با فرهنگیان خاش به روستای گزو دهستان پشتکوه خاش سفر کرد .

علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش روز پنجشنبه با ورود به شهرستان خاش بر مزار معلم ایثارگر و فداکار حمیدرضا گنگوزهی حاضر و با قرائت فاتحه به کار بزرگ این معلم ادای احترام کرد.

دکتر علی اصغر فانی به همراه استاندار سیستان وبلوچستان ، مدیر کل آموزش و پرورش ، ائمه جمعه و جماعات تشیع و تسنن ،نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ، نمایندگان منتخب و جمعی از مسئولان استانی به منظور دیدار با خانواده معلم فداکار حمید رضا گنگوزهی در روستای گزو از توابع دهستان پشت کوه شهرستان خاش حضور یافت .

 وزیر آموزش و پرورش در این دیدار قول جذب همسر معلم فداکار در بدنه آموزش و پرورش و همچنین قول مساعدت مقامات دانشگاه علوم پزشکی سیستان و بلوچستان برای درمان فرزند مریض این معلم خاشی را داد.

وی ضمن دیدار با عبدالرئوف شهنوازی دیگر معلم فداکار خاشی از اقدام فداکارانه ی آنان سپاسگزاری نمود .

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ فروردين ۹۵ ، ۲۲:۲۰
دانش اموزان برتر
وزیر آموزش و پرورش در سفر به سیستان و بلوچستان با خانواده معلم فداکار دیدار کرد.

علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امروز در سفر به خاش با خانواده معلم فداکار خاشی حمیدرضا گنگوزهی دیدار و از آنان دلجویی کرد.

معلم فداکار مدرسه شهید رحیمی روستای نوکجو شهرستان خاش 15 فروردین امسال با ایثار جان خود، سه دانش آموز مدرسه را از ماندن در زیر آوار و مرگ حتمی نجات داد.
این معلم ایثارگر هنگام وزش گردباد متوجه شد که دیوار مجاور مدرسه که سه دانش آموز در جوار آن قرار گرفته اند به دلیل بارش روزهای گذشته در حال فروریختن است، که بلادرنگ اقدام به نجات دانش آموزان کرده و بعد از نجات آنان، خود گرفتار آوار شده و جان بر سر این کار گذاشت.

به گزارش خط اول، حمیدرضا گنگوزهی دارای دو فرزند دختر است که یکی از آنها بیمار است و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان برای پیگیری روند درمان فرزند معلم فداکار سیستان و بلوچستان در خاش اعلام آمادگی هرگونه ارائه خدمات درمانی نمود.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ فروردين ۹۵ ، ۲۲:۱۸
دانش اموزان برتر

با توجه به فرا رسیدن ایام عید و بازار داغ عیدی دادن و عیدی گرفتن هنر مند سیستانی در ایده جدید خود عیدی متفاوت به مردم و مسئولین داد.

رمضان نورا هنرمند سیستانی در گفتگو با خبرنگار خط اول گفت: طراحی و تایپ 1395 وصیت نامه شهدا را در قالب کارت هدیه آماده کردم که در قدم اول موفق شدم به نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و سپس به سایر مسئولین و فرهنگیان اهدا نمایم.

وی افزود: همچنین به سفارش اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان 2500 جاکلیدی برای مسافرین نوروزی فرهنگی طراحی کردم و به آنان اهدا شد.

نورا ادامه داد: در اقدامی دیگر به سفارش ستاد اسکان نوروزی زاهدان تندیس جام سفال اعضای ستاد و سرایداران مدارسی که ستاد اسکان در آنجا برپا شده است نیز طراحی و اهدا گردید.

 

 

 

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ فروردين ۹۵ ، ۲۲:۲۸
دانش اموزان برتر